73 zł za kg
Na maśle
76 zł za kg
8,00 zł za sztukę 160 zł za 1 kg
63 zł za kg
66 zł za kg
Wagę ustalamy indywidualnie z klientem. Odbiór tylko osobiście u nas w sklepie.